The Boys 3. sezon ne zaman?

the boys

26 Temmuz 2019 tarihinde ilk sezonu yayımlanan “The Boys” dizisi, 2 Eylül 2020 tarihinde 2. sezonu ile izleyici karşısına çıktı. Yayımlanan ilk 3 bölümün ardından geri kalan bölümler, 1 haftalık aralıklarla Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizinin daha 2. sezonu, izleyici ile buluşmadan 3. sezon onayını almıştı. Birçok kişi tarafından olumlu tepki alan 2. sezon finalinin ardından akıllardaki en büyük soru, 3. sezonun ne zaman olacağıydı.

the boys

“The Boys” 3. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Dizinin yeni sezon çekimleri henüz başlamazken önümüzdeki yılın ilk aylarında başlaması bekleniyor. Söylenenlere göre dizinin 3. sezon çekimleri, 1 Şubat 2021 tarihinde başlayacak.

Daha önce “Supenatural” dizisinde yer almış 2 önemli oyuncu olan Jeffrey Dean Morgan ve Jensen Ackles‘ın bulunacağı yeni sezonun, izleyici ile ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Pandemi şartlarına göre hızlı şekillenen 3. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında yayımlanması bekleniyor.

the boys

“The Boys” konusu

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
öğretmen

Öğretmen 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
fake

Fake! filminin başrolü açıklandı