Euphoria

Euphoria özel bölüm posterleri yayımlandı

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk. Bugün ise Zendaya, iki afiş ile yaklaşan özel bölümlerin posterlerini ve adlarını duyurdu.

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ve bir grup lise öğrencisinin; kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Fakat tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, Euphoria’nın 2. sezonunu da etkiledi. Bu yıl içinde başlanması planlanan 2. sezon çekimleri 2021’in ilk aylarına ertelendi.

Neyse ki HBO, iki sezon arasında geçecek süreyi özel bölümlerle doldurma yoluna gitti. Euphoria dizisinin başrolünde yer alan Zendaya, kısa süre önce şunları söylemişti:

“Köprü görevi görecek bir bölüm yapabiliriz. Nasıl tarif edeceğimi gerçekten bilemiyorum ama güvenli bir ortamda az kişiyle yapacağımız bir bölüm olacak. Böylece 2. sezon başlayana kadar tutunacağımız bir şeyler olur.”

Euphoria

Şimdi ise bu gerçekleşiyor. Dizinin 2. sezonundan önce iki adet özel bölüm yayımlanacağı duyuruldu. Bunlardan birinin yılbaşı özel bölümü olacağı diğerinin ise Koronavirüs özel bölümü olacağı açıklandı.

Euphoria özel bölüm konusu

“Trouble Don’t Last Always” adını taşıyan yılbaşı özel bölümünde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine hayat veren Colman Domingo da yer alıyor. Sam Levinson tarafından yazıp yönetilen bölümde, ilk sezonun sonrasında geçecek ve Noel sırasında Rue’yu takip edecek.

Euphoria’nın yılbaşı özel bölümü 6 Aralık’ta HBO ve HBO Max’te yayımlanacak. Salgın döneminde gereken önlemler alınarak çekilen ikinci özel bölümün ne zaman ekrana geleceği ve nasıl bir konsepte sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak HBO’nun ikinci bölümün; başlığını, konusunu ve tarihini ileri bir tarihte açıklaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.