Extraction

Extraction 2 çekimleri gelecek yıl başlayacak

Marvel Sinematik Evreni’nde “Thor” olarak tanıdığımız Chris Hemsworth‘un başrolünü canlandırdığı Netflix orijinal filmi Extraction, 24 Nisan 2020’de izleyicilerle buluştu. Film, yayımlanmasından kısa süre sonra oldukça geniş izleyici kitlesine ulaştı. Aslında çoğu kişi tarafından “sıradan” olarak tanımlanan bir senaryoya sahip olsa da iyi yapılmış aksiyon sahneleri ile kendinden söz ettirmeyi başardı. Extraction, özellikle tek plan olarak çekilen 12 dakikalık sahne ile fazlasıyla övgü topladı ve platformun en çok izlenen filmi oldu. Bugün ise 2. filmin çekimleri için hazırlıkların başladığı açıklandı.

Extraction

Filmin yakaladığı başarı devam filmi sorularını da beraberinde getirdi. Kısa süre sonra ise devam filminin geleceği açıklanmış ve Netflix, Extraction 2’nun senaryosunu kaleme alması için Joe Russo ile anlaşmıştı.

Extraction 2 için hazırlıklar başladı

Bugün, 2. filmin çekimlerine 2021 yılında başlanacağı açıklandı. İlk filmin hemen ardından gelen 2. film çalışmaları ise izleyicileri sevindirdi. Henüz ikinci filmin; konusu, oyuncu kadrosu ve ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detayları açıklanmadı. Ancak önümüzdeki dönemde devam filmi hakkında yeni bilgilerin ortaya atılması bekleniyor

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.