Euphoria 2. sezon çekimlerine başlandı

mm
Euphoria

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen 2. sezon çekimlerine başlandı.

Euphoria

Euphoria 2. sezon hakkında bilinenler

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan ayrıca yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi, kimi tarafından çok sevilmiş kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda diziye Bella Thorne, Brandon Flynn, Kim Petras ve Rowan Blanchard gibi isimlerin katıldığı söylentileri ortaya çıkmıştı. Bu söylentiler, izleyicileri çok sevindirse de hala resmi olarak onaylanmadı. 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin yeni sezon tarihi gibi detatylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak önümüzdeki dönemde bu konular hakkında da bilgi verilmesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Bones & All
mm

Bones & All çekimlerine başlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 15. bölüm fragmanı yayımlandı