Euphoria

Bella Thorne, Euphoria 2. sezon kadrosuna mı katıldı?

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu, herkes tarafından konuşularak sansasyon yaratan HBO dizisi Euphoria’nın 2. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan, yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi kimi tarafından çok sevilmiş, kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak buna rağmen 2. sezon onayını almayı başaran dizinin yeni sezonda, kadrosuna şaşırtıcı isimler katılacak gibi görünüyor.

Ünlü aktris Bella Thorne‘un, Euphoria dizisinin gelecek sezonundaki yeni yüzlerden biri olacağı söylentilerinin onu işaret etmesinin ardından, bugün sosyal medya platformlarında en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Euphoria

Ayrıca söylentiler sadece Bella Thorne’un yeni sezon kadrosuna katılacağı yönünde değildi. Kaynaklar, Bella Thorne’un yanı sıra 13 Reasons Why dizisindeki Justin Foley karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran Brandon Flynn, alman şarkıcı Kim Petras ve oyuncu Rowan Blanchard‘ın da kadroya katılacağını işaret ediyorlar. Eğer söylentiler doğruysa Bella Thorne ve Zendaya ikilisi, Disney Channel şovu Shake It Off’tan yıllar sonra yeniden, bir yapım için yan yana gelmiş olacak.

Euphoria 2. sezonu ne zaman?

1. sezon her ne kadar 2019 yazında yayımlanmış olsa da görünüşe göre 2. sezon için Koronavirüs salgını etkeni yüzünden farklı bir yayın programı takip edilecek. HBO’nun tüm yapımlarında olduğu gibi, Euphoria dizisinin prodüksiyonları da salgın nedeniyle ertelendi. Zendaya’nın bir ropörtajında söylediğine göre yeni sezon için çalışmalara 2021 yılının Mart ayında başlanacak.

Euphoria dizisi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.