Dash and Lily dizisinden ilk tanıtım yayımlandı

mm
Dash and Lily
Netflix‘in Noel temalı yeni gençlik dizisi Dash & Lily dizisinden ilk tanıtım videosu yayımlandı.
Romantik komedi türündeki dizi Rachel Cohn ve David Levithan’ın yazdığı roman serisinden uyarlanıyor. Başrollerinde Austin Abrams ve Midori Francis yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Dante Brown, Troy Iwata, Keana Marie, James Saito ve Jodi Long gibi birçok isim yer alıyor.
Ülkemizde “Bize Çıkan Yollar” adı ile yayımlanacak olan dizinin senaryosunu Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin de senaristliğini yapmış olan Joe Tracz’in kaleme alıyor.
Dash and Lily

Dash and Lily dizisinin konusu

Hikaye, alaycı bir karakter olan Dash ve optimistik bir karakter olan Lily’yi mercek altına alıyor. İkili, hayallerini ve meydan okumalarını yazdıkları bir kitabın içindeki notları birbirleri ile paylaşmaya başlarlar. Böylece birbirleriyle beklediklerinden daha çok ortak noktaları olduğunu fark ederler ve bunun sonucunda da aralarında fırtınalı bir Noel
aşkı başlar.
İlk sezonunun 8 bölümden oluşacağı açıklanan dizi, 10 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin yayımlanan ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Free Guy
mm

Ryan Reynolds’lı “Free Guy” filminden fragman yayımlandı

Sonraki
erşan kuneri

Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayımlanacak