Cem Yılmaz Erşan Kuneri adlı yeni dizisinin çalışmalarına başladı

erşan kuneri

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri’nin 1975-1978 yılları arasındaki sinema hayatını konu alacağı dizinin çalışmalarına başladı. Çalışmalara başladığının haberini ise Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Paylaştığı fotoğrafta dizi ile ilgili çizimlere başladığını görüyoruz. Aynı zamanda fotoğrafın altına “önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” notunu düştü.

Erşan Kuneri kimdir?

Erşan Kuneri, Cem Yılmaz’ın geçmişte canlandırdığı kurgusal bir karakter. Bu kurgusal karakter, 2004 yılında G. O. R. A. filminde 10 dakika kadar yer almış ve izleyiciler tarafından oldukça sevişmişti. 2018 yılında ise Arif V 216 filminde yer almıştı.

erşan kuneri

Komedyen; oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen olan Cem Yılmaz, bu zamana kadar birçok sevilen projesiyle ve karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştı.

Son zamanlarda ise yeni filmleri Netflix kütüphanesinde yerini yavaş yavaş alıyor. Netflix’in sosyal medya hesaplarında son filmin duyurusunu yapmaması ise Netflix ve Cem Yılmaz arasında sosyal medya üzerinden bir küçük bir tartışma çıkmasına yol açmıştı.

Yeni filminin çalışmalarını ise 2022 yılında bitireceğini söylüyor. Daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
ryan gosling the gray man

The Gray Man, Netflix’in en yüksek bütçeli projesi olacak

Sonraki
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier’ın prömiyer tarihi ertelendi