The Falcon and the Winter Soldier’ın prömiyer tarihi ertelendi

The Falcon and the Winter Soldier

Disney Puls’ın yaklaşmakta olan yeni serisi The Falcon and the Winter Soldier, mart ayında Koronavirüs sebebiyle seti kapatmıştı. Üretimin de durmasıyla zaten ağustos ayında olacak prömiyerin gerçekleşmesi bir mucize olurdu. Şimdi ise serinin yayımlanma tarihinin gecikmesi ile ilgili resmi bir açıklamada bulundu çünkü gelecek ay Disney Plus’a gelecek yapımların tanıtım listesinde yer almıyor.

Koronavirüs dünyanın dört bir yanında yapılan tüm çekimlerin durdurulmasına sebep olmuştu. Prag’da çekimlerine başlanan The Falcon and the Winter Soldier  yaklaşık 1 hafta sonra çekimi durdurulan yapımlardan biri olarak yer aldı.

The Falcon and the Winter Soldier

Dizinin yıldızlarından biri olan Anthony Mackie, yaptığı bir röportaj sırasında dizinin geleceği hakkında konuştu

“Avrupa’daydık ve önce o kıtada her şey delirdi. Yani ABD’nin kapanmasından iki hafta önce bizi kapattılar. Gerçekten şaşırtıcıydı çünkü bütçe kısıtlamaları olan ilk Marvel şovu veya filmi olduğumuzu hissediyordum. Ve bu her zaman benim özel deneyimim olacak. Marvel için sonsuza dek çekim yapabilirdik ama onlar hayır dedi. Yani filmlerin geri kalanından çok farklı bir deneyimdi ama aynı zamanda pandemiye kadar çok da eğlenceliydi.” 

Dizi, Avengers: Endgame finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
erşan kuneri

Cem Yılmaz Erşan Kuneri adlı yeni dizisinin çalışmalarına başladı

Sonraki
The Old Guard

Ömür boyu Netflix aboneliği kazanmak isteyenlere: The Old Guard oyunu