Emmy kazanan en iyi animasyon Rick and Morty oldu

rick and morty seyrederiz

Bu yıl 72’ncisi düzenlenen Emmy Ödül Töreni; Jennifer Aniston, Tracee Ellis Ross ve Jimmy Kimmel’ın sunuculuğu eşlinde uzaktan yapıldı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ödül töreni, video konferans yoluyla gerçekleştirildi. Los Angeles’taki Staples Tiyatrosu’nda düzenlenen törende, kırmızı halı seremonisi bu yıl gerçekleştirilmedi.

Gecenin sunucuları Jennifer Aniston, Tracee Ellis Ross ve Jimmy Kimmel stüdyoda birbirlerinden uzakta durarak sunuculuk görevini yerine getirdi.

emmy ödülleri rick and morty

En İyi Animasyon dalında Emmy Ödülü’nü alan program

Emmy Ödül Töreni’nde, En İyi Animasyon Programı dalında ödülü kazanan program Rick and Morty oldu. Birçok insan bu yılın kazananının Rick and Mort yerine BoJack Horseman olması gerektiğini düşünüyordu.

Dizi, çatlak bir bilim adamı olan Rick ve torunu Morty’yi odak noktasına alıyor. Her bölümünde ayrı konular işlenmekte olan dizide; alkolik, bencil ve dahi bir dede olan Rick ile iyi niyetli ve saf torunu Morty boyutlar arasında yolculuk yapıyor. Gittikleri her bir paralel evrende farklı bir macera yaşıyorlar. Bu yüzden karakterleri tanıdıktan sonra dizinin rastgele herhangi bir bölümü rahat bir şekilde izlenebilir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
death on the nile

Death on the Nile filminden yeni görseller yayımlandı

Sonraki
David Washington

John David Washington, Christopher Nolan ile yeniden çalışmak istiyor