death on the nile

Death on the Nile filminden yeni görseller yayımlandı

Yapımcı şirketi 20th Century Studios olan “Death on the Nile” filminden yeni görseller yayımlandı. Death on the Nile filminin yönetmen koltuğunda; daha önce Hamlet, Harry Potter, Dunkirk, Thor gibi yapımlarda yer almış Kenneth Branagh oturuyor.

Nil'de Ölüm – Death on the Nile izle 2020 | Türkçe Dublaj Online Film izle

Aynı zamanda filmin başrolü olan Kenneth Branagh dışında oyuncu kadrosunda; Gal Gadot (Wonder Woman), Emma Mackey (Sex Education), Armie Hammer (Call Me by Your Name), Rose Leslie (Game of Thrones, Downtown Abbey) ve Russell Brand gibi çok önemli isimler bulunuyor.

Gerilim, dram ve suç türündeki film, aslında Kenneth Branagh tarafından yönetilen gizem türünde olan ve Agatha Christie’nin 1934 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan 2017 yapımı “Doğu Ekspresinde Cinayet” filminin devam filmi olarak çekiliyor.

Death on the Nile with Gal Gadot - Official Trailer - video dailymotion

Doğu Ekspresinde Cinayet filmi 1930’lu yıllarda geçiyordu ve İstanbul ve Paris arasında sefer yapan ünlü Şark Ekspresi’nde bir cinayet işlenmesini anlatıyordu. Amerikalı bir milyonerin trende ölü bulunması ile trendeki çok sayıdaki yolcu arasında ünlü Belçikalı dedektif Hercule Poirot’a yerel yetkililer duruma el koymadan önce cinayeti çözmesi için birkaç saat zaman vermesini konu alıyordu.

1920x1080 2020 Death On The Nile Emma Mackey Laptop Full HD 1080P HD 4k Wallpapers, Images, Backgrounds, Photos and Pictures

Death on the Nile (Nil’de Ölüm) filmi ise yine Agatha Christie’nin, 1937 tarihli aynı adlı romanından uyarlanıyor ve bu film, sevilen dedektif Hercule Poirot’nun karşılaştığı yeni bir cinayet vakasını konu ediniyor.

Linnet Doyle, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde göz alıcı bir nehir vapurunda geçen lüks bir tatile çıkar. Ancak bu yolculuk, Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar. Uçsuz bucaksız çöllerde ve görkemli Giza piramitlerinin manzarasında geçen bu filmde karmaşık bir polisiye izleyeceğiz.

16 Ekim tarihinde vizyona girecek olan film ile ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.