David Washington

John David Washington, Christopher Nolan ile yeniden çalışmak istiyor

Kadrosunda Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Clémence Poésy, Kenneth Branagh gibi isimlerin yer aldığı Christopher Nolan‘ın son filmi Tenet, 26 Ağustos’ta vizyona girmişti. Sinema dünyasında fikir ayrılıklarına ve tartışmalara sebep olan film, üç haftanın ardından 36 milyon dolar hasılat yaptı ve pandemi nedeniyle gişede aradığını pek bulamadı. 

David Washington, Tenet’in devam filmini beklediğini açıkladı

Filmin kitlesi yavaş yavaş artmaya devam ederken başrol oyuncusu John David Washington, şimdiden devam filmini beklediğini açıkladı. Washington, Esquire’a daha büyük bütçeli bir casusluk filmine hazır olduğunu ve Tenet’in, bir devam filmi için mükemmel bir sonla bittiğini söylüyor. Ancak ne Warner Bros. ne de Christopher Nolan, “Tenet 2” gibi bir proje olacağına dair henüz açıklamada bulunmadı. 

David Washington

Washington yaptığı açıklamalarda Tenet’in devamı ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bana göre evet, bunu tekrar yapıyor olacağız. Birkaç yıl içinde tekrar görüşebiliriz. Gerçekte ise bilmiyorum. Chris istediğini yapar. Bir sonraki işi için belki yıllardır üzerinde çalıştığı belki de gördüğü bir şeyden ilham alarak yapmak istediği bir projesi vardır. Bilemiyorum. Umarım tekrar bir araya geliriz. Gerçekten eşsiz bir şey bulduğumuz için bunu daha fazla keşfetmeyi umuyorum.”

Tenet, Christopher Nolan’ın filmlerinde görmeye alışık olduğumuz ilginç zaman akışını ve bir casusluk hikayesini birlikte sunuyor. Nolan hayranları, oldukça akıl karıştırıcı olmasıyla bilinen film ve devamı için teoriler üretmeye devam ediyor. ”Tenet’in devam filmi gelecek mi?” sorusuna cevap vermek için şimdilik kesin bir açıklama beklemekten başka bir seçenek görünmüyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.