Emily in Paris

Emily in Paris dizisi Netflix’te yayımlandı

Sex and the City dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği drama ve komedi türlerini harmanlayan yeni Netflix dizisi Emily in Paris, geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Emily in Paris dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Bölümlerin uzunluğu ise ortalama 30 dakika.

Emily in Paris

Emily in Paris konusu

Dizide olaylar, Şikagolu hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily Cooper’ın, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalaması üzerine gelişiyor. Emily’nin yeni hayatında; işini, arkadaşlarını ve aşkı aynı anda idare etmeye çalışmasını izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu ve Ashley Park gibi isimler yer alıyor.

Lily Collins, Darren Star ile çalışacak olmasının heyecanını şu şekilde anlatmıştı:

“Darren’in tüm şovları beni derinlemesine etkileyerek kadınlık yolculuğumda bana destek oldu. Bu yapım için Paris’ten daha ilham verici bir şehir de düşünemiyorum. Gerçek bir rüya proje!”

Geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almış olan Emily in Paris dizisinden yayımlanmış fragmanları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.