world trigger

World Trigger 2. sezonu geliyor

Daisuke Ashihara’nın, aynı isimli mangasının devamı nihayet uyarlanmaya devam edilecek. World Trigger 2. sezonu ile ilgili bir bilgi alalı uzun zaman oldu. Şu anda hala çıkış tarihi konusunda herhangi bir güncelleme olmasa da resmi web sitesi, geçtiğimiz dakikalarda karakter tasarımcısı Toshihisa Kaiya tarafından hazırlanan yepyeni bir görsel paylaştı.

world trigger

Daha önce bildirildiği gibi Morio Hatano, dizi yönetmeni olarak Kouji Ogawa’dan görevi devralacak. Hiroyuki Yoshino, orijinal serinin ilk 48 bölümünde Kenji Kawai ile birlikte çalıştıktan sonra dizinin beste yazarı olarak geri dönüyor. Toshihisa Kaiya’nın karakter tasarımcısı olduğu da çoktan onaylandı. İlk sezonu 2014’te yayımlanan anime serisinin yıllardır beklenen yeni sezonu ne zaman bizlerle olacak?

World Trigger 2. sezon ne zaman?

Koronavirüs etkeninin yanında bir de manga yazarı Daisuke’nin devam eden sağlık sorunları gibi bazı faktörler var. Bu nedenle, World Trigger 2. sezon prömiyerini biraz daha bekleyebiliriz.

World Trigger 2. sezon için mümkün olan en erken zaman, Ekim 2020 iken stüdyo tarafından Temmuz 2020’ye kadar hiçbir şey onaylanmadığından 2021 kışında veya sonrasındaki bir zaman diliminin hedeflemesi daha muhtemel görünüyor.

Şu an elimizde çok az bilgi olsa bile çok yakında daha fazla bilgi sahibi olmamız muhtemel görünüyor. En yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.