emily in paris

Emily in Paris 2. sezonu olacak mı?

“Sex and the City” dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği ve drama ile komedi türlerini harmanlayan yeni Netflix dizisi “Emily in Paris“, geçtiğimiz günlerde platformdaki yerini aldı. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Emily in Paris dizisi, yayımlandığı günden itibaren Top 10 listesindeki yerini koruyor.

Dizinin yayımlanmasının ve oldukça başarılı olmasının ardından en çok merak edilen soru, 2. sezonunun olup olmayacağıydı.

emily in paris

“Emily in Paris” 2. sezonu olacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin geleceği ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin yaratıcısı Darren Star’ın verdiği röportajlara göre, 2. bir sezon olma olasılığı yüksek. Darren Star, dizinin geleceği hakkında şu ifadeleri kullandı:

“İkinci sezonda, yaşadığı dünyanın dokusunun bir parçası olacak. Şehrin sakinlerinden biri haline gelirken daha çok yere basacak. Orada gerçek bir hayat kuracak.”

Star, başka bir röportajında ise şunları söyledi:

“Yarattığımız dünyada, harika karakterlere sahibiz. Emily’nin patronunu canlandıran Flipin Leroy-Beaulie gibi, yardımcı oyuncu kadrosunu daha çok keşfetmek istiyorum.”

Dizinin geleceği ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da yaratıcısının söyledikleri, hayranları için bir umut oluyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.