Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Menajerimi Ara

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi “Menajerimi Ara”nın 13. bölüm tanıtımı yayımlandı. “Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her Pazar izleyici karşısına çıkıyor Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna her hafta yeni bir isim konuk olaral katılıyor. Gelecek hafta Menajerimi Ara dizisinin 12. bölümünde yer alacak isim ise yeniden İrem Derici olacak.

menajerimi ara

Menajerimi Ara” 12. bölümünde neler oldu?

Geçmişten gelen sürpriz misafir Serkan Tahtacı’nın dönüşü, ajansta büyük bir etki yaratır. Ego ajans menajerleri, oyuncu Pınar Deniz’i ajansa kazandırmak için zorlu bir mücadeleyi büyük bir çıkmaza sürükleyecektir. Barış, Beren’den ayrılıp Dicle için büyük bir adım atmaya karar verir. Bu durum Beren’i bir sonraki hamlesi için harekete geçirirken Barış’ın, Emir ve Dicle arasında yaşananlara şahit olması her şeyi daha karmaşık bir hale getirir. Kıraç, Dicle’nin sakladığı gerçeği öğrenirken Ego ajans menajerleri, kendilerini bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
emily in paris

Emily in Paris 2. sezon onayı aldı

Sonraki
bir başkadır

Bir Başkadır yayımlandı