Clueless filmi, dizi oluyor

mm
Clueless

1995 yapımı romantik-komedi türündeki efsane film “Clueless”ın yeniden çevrimi geliyor. İsmi henüz belirlenmeyen bu dizi; filmde ve daha sonra çekilen dizide ön planda yer alan Dionne karakterine odaklanacak.

Clueless‘ın 1995 yapımı film versiyonu, yıllar geçtikçe daha çok sevilerek bir kült klasik olarak kabul edildi. Sonrasında ise filmin bir TV uyarlaması yapıldı ve 1996-1999 tarihleri arasında üç sezon olarak yayımlandı.

Clueless

Clueless dizisinin konusu ne olacak?

Filmin yeniden çevriminin odağına alacağı Dionne karakteri, okuldaki en popüler ve yeni kız olmanın baskıları ile başa çıkmaya çalışırken aynı zamanda en iyi arkadaşının başına gelenlerin gizemini çözmeye çalışacak.

Şovun geliştirilmesiyle ilgili haberler, ilk olarak geçtiğimiz yılın ekim ayında duyuruldu. Ancak o sırada hiçbir kanal ya da içerik platformu belirlenmediği için projenin kesinliği tartışılıyordu.

Yeni çıkan haberlere göre Jordan Reddout ve Gus Hickey, projede yazar ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Filmin yapımcıları Corrinne Brinkerhoff ve Scott Rudin; yönetici yapımcıları ise Robert Lawerence, Eli Bush ve Tiffany Gran olacak. CBS Television Studios ise dizinin prodüksiyonunu üstlenecek.

Total
0
Shares
Önceki
I Am Not Okay With This
mm

I Am Not Okay With This dizisi iptal mi edildi

Sonraki
black adam

Dwayne Johnson, “Black Adam” kostümünü tanıttı