doom patrol

Doom Patrol 3. sezon onayını aldı

İlk olarak 15 Şubat 2019 tarihinde karşımıza çıkan “Doom Patrol” dizisi, 3. sezon için yenilendi. Bir başka DC Comics dizisi olan Titans’ın spin-off’u olarak yayımlanan dizinin ilk sezonu, DC’nin çevrimiçi platformu DC Universe için geliştirildi ve yayımlandı. İkinci sezon ise hem DC Univers’de hem de HBO Max’de yayımlandı. 3. sezon da aynı şekilde HBO Max üzerinden izleyiciye sunulacak.

DC’nin de dediği gibi “en tuhaf kahraman grubunun” içinde bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Diane Guerrero, April Bowlby, Brendan Fraser, Matt Bomer, Joivan Wade, Timothy Dalton, Alan Tudyk ve Riley Shanahan gibi isimler yer alıyor.

Projenin yaratıcısı ise yeni sezon hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Harika oyuncular, yazarlar ve ekip adına, Doom Manor’a geri dönme fırsatı için heyecanlı ve minnettarız. Berlanti Productions, Warner Bros. Television, DC Universe ve tabii ki HBO Max’teki ortaklarımıza özellikle müteşekkiriz.”

doom patrol

“Doom Patrol” konusu

Dizi; Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol’ün her bir üyesi, onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar da çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına neden oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.