Baraj

Baraj 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Yapımcılığını MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın yaptığı, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği FOX dizisi Baraj’ın 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı. Dizi, yayın hayatına Koranavirüs salgını nedeniyle ara vermişti ancak şimdi içerisinde bulunduğumuz normalleşme dönemi nedeniyle ekranlara geri döndü.

Dizi, Nazım adında bir adamın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden Nehir ile tanışma hikayesini konu alıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in kendi fotoğrafını göndermesiyle değişir. Ancak Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım, yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinerek Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, İstanbul’un renkli hayatından bir baraj inşaatına sürgün gönderilmiş yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi ise işleri karıştırır.

Baraj

Baraj 4. bölümünde neler oldu?

Tarık’tan beklediği ilgiyi göremeyen Nehir, Zerrin’in hastalığını da öğrenince İstanbul’a dönmek ister. Tarık’ın tehdidinden sonra Nehir’i ondan olabildiğince uzak tutmak isteyen Nazım ise bu isteği üzgün bir şekilde kabul eder. Ancak Tarık’ın, geçirdiği bir kaza sakatlanmasına sebep olunca Nehir onu yalnız bırakmak istemez.

Nehir’in Tarık’a her geçen gün yakınlaşmasına tanık olmak zorunda kalan Nazım, Tarık’tan nasıl kurtulabileceğini bulmaya çalışır. Fakat bütün bu karmaşa içinde barajdaki bir kişi Nazım-Tarık yalanını öğrenir. Nazım’ın ise bu yalanı Nehir’den saklaması gün geçtikçe zorlaşır.

Dizi, 1977 yapımlı ve başrollerinde Türkan Şoray ile Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin kadrosunda; Feyyaz Duman, Biran Damla YılmazBurak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yanı sıra ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.