red notice

Red Notice çekimleri yeniden başladı

Netflix’in yeni aksiyon-komedi filmi “Red Notice”, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden 6 ay önce çekimlerini durdurmuştu. Alınan haberlere göre ise ekip, sete geri döndü.

Filmin başrollerinde; Wonder Woman olarak tanınan Gal Gadot, “Hızlı ve Öfkeli” ve “Jumanji” serilerinde yer almış Dwayne Johnson ve Deadpool olarak karşımıza çıkmış Ryan Reynolds bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ritu Arya, Chris Diamantopoulos, Melissa Kennemore gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, daha önce de birçok kez Dwayne Johnson ile çalışmış olan Rawson Marshall Thurber oturuyor.

Ryan Reynolds, paylaştığı bir tweet ile Covid-19 testi yaptırdığını ve çekimlerin başladığını doğruladı. “Covid Testi hızlı ve kolaydır. Doktor, pamuklu çubuğu burnunuza, çocukluk anılarınızı gıdıklayacak kadar derine yerleştirir ve sonra biter.”

Aynı zamanda bir başka oyuncu olan Gal Gadot da paylaştığı bir tweet ile Covid-19 testi yaptırdığını ve çekimlerin başladığını doğruladı.

“Red Notice” konusu

Film, bir Interpol ajanının, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşmesinin hikayesini konu ediniyor. Filmin vizyon tarihi gibi ayrıntılar ise hala belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.