wandavision

WandaVision 2. sezon çıkacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda ilk kez izleyici karşısına çıkmış ve şimdiden çoğu kişinin favori Marvel yapımları arasında yer alan WandaVision dizisinin 9. bölümü yarın yayımlanacak. Dizinin herhangi bir ikinci sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçen bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanıyor. Dizi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklann olan bir dizi oldu. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlattı. Dizinin, Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

wandavision

WandaVision 2. sezon olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Marvel bir açıklama yapmış ve yeni dizilerinin birkaçına yeni sezonun geleceğini duyurmuştu. WandaVision’un da gördüğü ilgi ve gösterdiği başarı sayesinde bu dizilerden biri olacağı düşünülmüştü. Ancak yapılan son açıklama ile dizinin 2. sezonunun olmayacağı duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.