harry styles dont worry darling seyrederiz

Don’t Worry Darling çekimleri durduruldu

“Booksmart” ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Olivia Wilde’ın, “Don’t Worry Darling” adlı bir filmin yönetmen koltuğunda oturduğu biliyorduk. Filmin başrollerinde ise “Dunkirk” filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan ünlü şarkıcı Harry Styles ve “Little Women” performansı ile oldukça övgü toplamış Florence Pugh‘un bulunacağını öğrenmiştik.

Kısa bir süre önce çekimleri başlanan filmin seti kapatıldı. Kadrodan bir ismin Koronavirüs testinin pozitif çıkması, sadece birkaç hafta önce çekimleri başlayan filmi bir süreliğine durdurdu. Koronavirüs testi pozitif çıkan ismin kim olduğu bilinmese de ana kadrodan olmadığı belirtildi. Durum öğrenildikten sonra tüm ekip, hızlı bir şekilde karantinaya alındı. Karantina bittikten sonra filmin çekimleri devam edecek.

don't worry darling florence pugh

“Don’t Worry Darling” konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. Dakota Johnson ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.