Helst

Helstrom 2. sezon olacak mı?

Marvel bünyesinde gerçekleştirilmiş ve 16 Ekim 2020’de Hulu platformunda yayımlanmış olan “Helstrom” dizisinin ilk sezonu, ilgi ile karşılandı. Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı olmayan dizinin 10 bölümlük ilk sezonunun ardından ise seyirciler, yeni bir sezonun gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladılar.

Helstrom

Helstrom 2. sezonu olacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizi, 2. sezon için geri dönecek gibi görünmüyor. Çünkü dizinin stüdyosu ve yönetici yapımcısı projeden ayrıldı. Ayrıca dizi, her ne kadar izleyiciler tarafından kötü yorum almasa da eleştirmenler tarafından “normal” ya da “az iyi” olarak nitelendirilmişti. Bu sebepler de bir sonraki sezonun yapılacağına dair pek umut olmadığı anlamına geliyor. Yine de kesin bir bilgi için dizinin resmi onayını beklemek zorundayız.

“Helstrom” konusu

Korku ögelerini içinde bolca barındıran yapım, güçlü ve gizemli bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana kardeşlerin macerasını konu ediniyor. Dizinin Tom Austen ve Sydney Lemmon tarafından canlandırılacak kardeşler, kendilerini insanlığın mutlak kötülerini izlemeye ve avlamaya adıyorlar. Austen ve Lemmon’a ek olarak dizidnin oyuncu kadrosunda; Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.