deadly class

Deadly Class 2. sezon olacak mı?

Syfy için yapılan “Deadly Class” dizisi, Netflix tarafından satın alınmıştı ve geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Yayımlanmasının üstünden kısa bir süre sonra, Netflix’in Top 10 listesindeki yerini aldı. Akıllarda kalan en büyük soru ise 2. sezonun olup olmayacağı.

Başrolünde Benjamin Wadswort bulunan dizi, 1980’li yılların sonunda geçiyor. Bir büyüme hikâyesini anlatan dizi, bunu karanlık bir şekilde ele alıyor. Hikâye, evsiz bir gencin özel bir okula adım atmasıyla başlıyor. Bu özel okul ise dünyanın en mafyatik ailelerinin çocuklarını gönderdiği özel okul. Genç adam, ahlaki değerlerini korumaya çalışırken hayatta kalabilmek için çeşitli yöntemler üretmek zorunda kalıyor.

deadly class

“Deadly Class” 2. sezon olacak mı?

Syfy için üretilen dizi, 1 sezondan ve 10 bölümden oluşuyor. 20 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmaya başlanmıştı. 16 Ocak 2019 tarihinde ise ilk sezonun ardından Syfy tarafından iptal edildi. Yani dizi tek sezondan oluşuyor. Netflix, final yapmış olmasına rağmen satın aldığı dizilere yeni sezon çeken bir platform normalde. Ancak “Deadly Class” için şimdilik böyle bir durum bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.