Doğu dizisinin 4. ve 5. bölümü yayımlandı

doğu

BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı ve 2021 yılında izleyiciye sunacağı birçok orijinal yapımını duyurmuştu. Doğu adlı dizi de o projelerden biriydi. Dizinin ilk üç bölümü, geçtiğimiz saatlerde izleyicilerin beğenisine sunuldu. BluTV, yaptığı açıklama ile 2021 yılında 15.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıkmayı planladığını duyurmuştu. O projelerden biri de Doğu oldu.

Senaryosu Doğu Demirkol tarafından yazılan yapımın başrolünde de yine Doğu Demirkol oturuyor ve dizi, Doğu Demirkol’un hayatını izleyicilere sunuyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise dizinin 4. ve 5. bölümü aynı anda yayımlandı.

doğu

Doğu dizisinin konusu

Dizi, Doğu adındaki bir genci odağına alacak. Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse kalmamıştır ve hayatta gülünecek pek bir şey bulamaz. Dizi, bunlara rağmen komedyen olmaya çalışan Doğu’nun hikâyesini izleyicilerin beğenisine sunacak.

“Senin neren öğrenci ya, sen koca adamsın.” #Doğu​ 4. ve 5. bölümleriyle bu akşam 20.00’de BluTV’de.” notu ile paylaşılan dizinin dördüncü ve beşinci bölüm fragmanına, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
mainstream seyrederiz

Mainstream filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 15. bölüm ön izlemesi yayımlandı