Doğu dizisinin 4. ve 5. bölüm fragmanı yayımlandı

doğu

BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı ve 2021 yılında izleyiciye sunacağı birçok orijinal yapımını duyurmuştu. Doğu adlı dizi de o projelerden biriydi. Dizinin yeni fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda izleyicilerin beğenisine sunuldu. BluTV, yaptığı açıklama ile 2021 yılında 15.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıkmayı planladığını duyurmuştu. O projelerden biri de Doğu oldu.

Senaryosu Doğu Demirkol tarafından yazılan yapımın başrolünde de yine Doğu Demirkol oturuyor ve dizi, Doğu Demirkol’un hayatını izleyicilere sunuyor. Dizinin ilk 3 bölümü, 31 Mart 2021 tarihinde yayımlanmıştı. 4. ve 5. bölüm de aynı anda, 7 Nisan 2021 tarihinde yayımlanacak.

doğu

Doğu dizisinin konusu

Dizi, Doğu adındaki bir genci odağına alacak. Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse kalmamıştır ve hayatta gülünecek pek bir şey bulamaz. Dizi, bunlara rağmen komedyen olmaya çalışan Doğu’nun hikâyesini izleyicilerin beğenisine sunacak.

“Şimdi değilse ne zaman? Evet, haftaya… #Doğu​’nun 4. ve 5. bölümü haftaya Çarşamba yayında!” notu ile paylaşılan dizinin yeni bölüm fragmanına, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 32. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
outer banks

Outer Banks 2. sezon çekimleri tamamlandı