Mainstream filminin fragmanı yayımlandı

mainstream seyrederiz

İlk uzun metrajlı filmini 2013 yılında yayımlayan Gia Coppola’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Mainstream filminin ilk fragmanı, geçtiğimiz saatlerde izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Spider-Man serisi, The Social Network, Silence, Breathe gibi filmlerde yer alan Andrew Garfield ve Little Women, Stranger Things, Once Upon A Time in Hollywood gibi yapımlarda bulunmuş Maya Hawke, filmin başrollerini paylaşacak.

mainstream

Mainstream konusu

8 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak filmde; Özel Olmayan Biri ismini kullanarak YouTube videoları çeken ve bu haliyle hiçbir şey söylenmeyen ya da yapılmayan bir hayat tarzını pazarlayarak popülerleşen sosyal medya ünlülerine örnek olan Garfield’ın canlandırdığı Link karakteri ile Maya Hawke’ın canlandırdığı Frankie’nin yolları kesişiyor.

Çalıştığı sıradan işten ve hayatından bıkmış olan Frankie, böylece Özel Olmayan Biri’nin yarattığı evrene çekiliyor ve ünlü olma isteğinin farkına varıyor. Frankie ve Link’in birlikte çalışmaya başlamalarıyla hızla kazandıkları kötü şöhret ise her ikisinin de sonunu getirme tehlikesini beraberinde getiriyor. Film, aniden gelen sosyal medya şöhreti içerisinde kimliklerini korumakta güçlük çeken üç karakteri ve aralarında gelişen romantik ilişkileri konu alıyor.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
cruella

Cruella filminin yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
doğu

Doğu dizisinin 4. ve 5. bölümü yayımlandı