disenchantment

Disenchantment 3. sezon yayımlandı

Netflix’in sevilen animasyon dizilerden biri olan Disenchantment, hayatımıza 2018 yılının Ağustos ayında girmişti.  3. sezonu, uzun bir süredir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin yaratıcısı Matt Groening, aynı zamanda The Simpsons ve Futurama yapımları ile de tanınıyor.

disenchantment

Disenchantment konusu

Dizi, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmek istemeyen Prenses Bean, kendisini farklı bir dünyanın içerisinde buluyor. Kendi düğününden kaçan prenses, kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atıyor. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve şeytan Luci ile türlü maceralara atılıyor. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada; canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer almakta.

disenchantment

Disenchantment 4. sezonu olacak mı?

Dizinin 3. sezonu, çok kısa bir süredir platformda olduğu için henüz yeni bir sezon için kesin bilgi yok. Ancak herhangi bir final haberi yok ve dizi fazlasıyla sevildiği için 4. sezona olumlu göze bakılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.