Disenchantment 3. sezon posterleri yayımlandı

Netflix’in sevilen animasyon dizilerinden biri olan Disenchantment, hayatımıza 2018 yılının Ağustos ayında girmişti. Matt Groening tarafında oluşturulan bu Amerikan dizisi 2 sezondan oluşup birçok kişi tarafından oldukça beğenilmişti. Dizinin 3. sezon karakter posterleri de geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

disenchantment

Disenchantment konusu

Dizi, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmek istemeyen Prenses Bean, kendisini farklı bir dünyanın içerisinde buluyor. Kendi düğününden kaçan prenses, kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atıyor. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve şeytan Luci ile türlü maceralara atılıyor. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada; canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer almakta.

disenchantment

Disenchantment 3. sezon ne zaman?

The Simpsons ve Futurama’ın yaratıcısı Matt Groening, geçtiğimiz aylarda 3. sezon tarihi ile ilgili bir açıklamada bulunmuştu ve dizinin 2020 yılında izleyici ile buluşacağından bahsetmişti. Yeni yayımlanan fragman ile bu tarih kesinleşti ancak dizi, 2020 yılında yayımlanmayacak. 15 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.