0C1DFB5B E971 4194 92A5 26285D7335A3

Detective Conan filminin yeni vizyon tarihi açıklandı

İlk başta 17 Nisan 2020 için planlanan film için yeni tarih duyuruldu

Japonya merkezli film, tiyatro yapım ve dağıtım şirketi olan TOHO bugün yaptığı açıklamada 17 Nisan 2020’de yayımlanacak olan ancak Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Dedektif Conan: The Scarlet Bullet (Meitantei Conan: Hiiro no Dangan) filminin Nisan 2021’de gösterime gireceğini duyurdu.

Ayrıca Dedektif Conan manga yaratıcısı Gosho Aoyama, filmi dört gözle bekleyen tüm hayranlar için kişisel olarak bir mesaj resimledi.

Mesajda, filmin karakterleri Conan, Shuichi Akai ve Masumi Sera, uzun süre bekledikleri için özür dilediklerini ve önümüzdeki Nisan’da sinemalarda hayranlarla buluşmaları için sıkı çalışacaklarının sözünü verdi.

svg%3E

Hikaye

Hikayede, Japonya Tokyo’da yaklaşan dünyanın en büyük spor etkinliği olan Dünya Spor Oyunları’nı (WSG) kutluyor. Dünyanın ilk vakum tüpü süper iletken lineer treni olan “Japanese Bullet”, en son Japon teknolojisiyle üretilmiş ve WSG açılış törenleriyle aynı zamana denk gelmiştir. Tren, Shin Nagoya İstasyonu’ndan Tokyo İstasyonu’na saatte 1.000 kilometreye (saatte yaklaşık 600 mil) kadar hareket edecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla birlikte, ünlü büyük sponsorlar tarafından düzenlenen bir parti sırasında tuhaf bir olay meydana gelir ve bu da üst düzey yöneticilerin kaçırılmasına neden olur. Conan, Boston’da 15 yıl önce WSG’deki seri kaçırılmalara olası bir bağlantı çıkarır ve olaylar başlar.

Mangası ilk kez 1994 yılında yayımlanan ve o zamandan beri çoğu kişinin çocukluk hatırası olan çok sevilen serinin, yeni filmini Nisan 2021’de bekliyoruz.

Yeni Rent a Girlfriend animesinin fragman haberini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/rent-a-girlfriend-den-yeni-fragman/

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.