deadly class

Deadly Class Netflix’te

2018 yılında ilk kez izleyici karşısına çıkan dizi “Deadly Class”, Syfy kanalında yayımlanmıştı. Dizinin online içerik platformlarında olması ise hayranları tarafından beklenen bir olaydı. Sonunda istenilen oldu ve dizi, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Netflix, sadece orijinal içerikleri ile yetinen bir platform değil. Başka yapım şirketleri tarafından da üretilen içerikleri de satın alıp bünyesine ekliyor. “Deadly Class” da bu dizilerden biri oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Benjamin Wadsworth, María Gabriela de Faría, Lana Condor, Liam James, Luke Tennie, Benedict Wong, Taylor Hickson, Michel Duval gibi isimler bulunmakta. Dizideki isimlerin çoğu, ilk büyük çıkışını bu dizi ile birlikte yaptı.

deadly class

“Deadly Class” konusu

Dizi, 1980’li yılların sonunda geçiyor. Bir büyüme hikâyesini anlatan dizi, bunu karanlık bir şekilde ele alıyor. Hikâye, evsiz bir gencin özel bir okula adım atmasıyla başlıyor. Bu özel okul ise dünyanın en mafyatik ailelerinin, çocuklarını gönderdiği özel okul. Genç adam, ahlaki değerlerini korumaya çalışırken hayatta kalabilmek için çeşitli yöntemler üretmek zorunda kalıyor.

Hâlâ izlemediyseniz dizinin Syfy kanalı için yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.