David Beckham belgeseli geliyor

mm
david beckham

Netflix’in spor belgeseli The Last Dance, dünyanın dört bir yanında ilgi uyandırmıştı. Şimdi ise David Beckham‘ın belgesi hazırlanıyor.

Efsane futbolcu David Beckham’ın The Last Dance tarzında belgesi yayımlanacağı açıklandı. David Beckham ve Wayne Rooney, hayatları belgesel haline getirilen isimlere katılmaya hazırlanıyorlar.

Netflix’in görüştüğü isimlerden birinin David Beckham olduğu ortaya çıktı. Futbol yetenekleri kadar moda ikonu ve pazarlama dehası olan Beckham, Manchester United’ın ardından Real Madrid, Milan, PSG formaları giymişti. Futbolu bıraktıktan sonra da Miami’de futbol kulübü kurmuştu.

David Beckham HD Duvar kağıdı | Arka plan | 1920x1080 | ID:390421 ...

Beckham’a yakın bir kaynağın İngiliz basınına verdiği bilgiye göre, David Beckham da The Last Dance’in izleyicilerinden biriymiş ve kendi hayatının da belgesel haline getirilebileceğini düşünüyor. Amazon’a bağlı TV şirketi Studio 99 da Beckham ile görüşen diğer şirketlerden biri.

Beckham’ın çevresinden bir kişi, İngiliz gazetelerine şu bilgiyi verdi:

“Şu sıralar David’i en fazla heyecanlandıran projelerden biri bu, belgeselin arşiv görüntülerinden hazırlanmasını istiyor. Ayrıca futboldan sonraki yaşamına daha fazla odaklanılması niyetinde. Özellikle de Miami kulübünün kuruluşuna. Ailesi ile birlikte özel hayatı ilgi çeken bir karakter. Belgeselin yapılmasını iki taraf da istiyor.”

Henüz projenin adı gibi detaylara dair pek bir bilgi bulunmasa da yeni gelişmeler ortaya çıktıkça sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

Total
0
Shares
Önceki
mulan

Mulan Disney+’a geliyor

Sonraki
the boys

The Boys’un 2. sezonundan yeni bir fragman!