cursed

Cursed kamera arkası görüntüleri yayımlandı

Katherine Langford’lı Netflix dizisi Cursed’den kamera arkası görselleri yayımlandı.

Daha önce çokça televizyonda, beyaz perdede, çizgi romanlarda gördüğümüz efsaneye yeni bir bakış açısı getirecek dizi Frank Miller ve Thomas Wheeler imzalı. Dizi, Kral Arthur efsanesinin Nimue’nin (Katherine Langford) bakış açısından anlatıldığı yeni bir uyarlaması olacak. Ayrıca Netflix, aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin yayın haklarını uzun süre önce satın almıştı.

Katherine Langford‘un başrolünde bulunduğu diziye dair fragmanlar Netflix’in resmi YouTube hesabı tarafından paylaşılmıştı. 17 Temmuz tarihinde Netflix platformu üzerinden yayımlanacak olan dizinin bu seferde kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

cursed

Nimue, annesinin ölümünün ardından kutsal bir kılıcı Merlin’e teslim etmek için zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta ise kendisine beklenmedik bir ortak bulur: Arthur. Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar ve imkansızı başarmak için cesur bir lider olmak gibi günümüz temalarını da içine alan dizi aynı zamanda bir yetişkinliğe geçiş öyküsü.

Başrolünde Nimue karakterini canlandıran Katherine Langford’un yanı sıra Merlin karakteri için Gustaf Skarsgård ve Arthur karakteri için de Devon Teller bulunmakta. Dizide aynı zamanda Sebastian Armesto, Daniel Sharman, Matt Stokoe, Shalom Brune-Franklin, Lily Newmark, Emily Coates, Bella Dayne, Billy Jenkins, Peter Mullan isimlerini de izleyeceğiz.

Dizinin çıkmasına az kalmışken kamera arkası görüntülerini izlemek fena olmaz sanki. Aşağıdan 17 Temmuz’da yayımlanacak olan dizinin kamera arkası görüntülerini izleyebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Bridgerton
Bridgerton 3. ve 4. sezon onayını aldı