Pixie filminin fragmanı yayımlandı

pixie

Olivia Cooke’un başrolünde olduğu film Pixie’nin yönetmen koltuğunda daha önce St.Trinian’s, Dorian Gray, Easy Virtue, Burke and Here gibi yapımların yönetmenliğini yapmış İngiliz yönetmen-yapımcı Barnaby Thompson oturuyor.

Paramount Studios tarafından üretilen filmin oyuncu kadrosunda ise Bates Motel, Vanity Fair, Sound of Metal gibi yapımlarda izlediğimiz Olivia Cooke; Bohemian Rhapsody, 6 Underground, X-Men: Apocalyse gibi yapımlardan tanıdığımız Ben Hardy; Departed, Cooler gibi yapımların usta ismi Alec Baldwin; Peaky Blinders’tan tanıdığımız Darya McCormack ve bu isimlerin yanı sıra Colm Meaney, Ned Dennehy, Dylan Moran, Sebastian De Souze gibi isimler bulunuyor.

pixie

Pixie konusu

Pixie isimli baş karakterimiz, annesinin ölümünü hala unutamamıştır ve onun ölümü için intikam almak istiyordur. İçindeki intikam ateşiyle bir plan oluşturmuştur. Bir soygun planı ile intikamını birleştirecektir. Ancak bu genç kadının planı istediği gibi gitmez ve bir anda kendini Batı İrlanda’nın vahşi gangsterleri tarafından kovalananan iki adamla birlikte bu gangsterlardan kaçarken bulur.

Filmin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

 

Total
0
Shares
Önceki
2ffa1b77dd7a28b035bc35e95ab0d2a3 840

Çukur 4. sezon 3. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
united we fall

United We Fall iptal edildi