Çukur

Çukur 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 2. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları izleyeceğiz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandıracak.

Çukur, Zirvenin Adını Değiştirdi! | Ne İzledik?

Çukur 4. sezon 1. bölümde ne oldu?

Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in, Erdenetler hakkında yaptığı haber, Çukur ve Erdenetleri bir kez daha karşı karşıya getirdi. Yamaç ve Arık birden bire kozlarını paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet’in dikkatini çeker. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verir. Cengiz’in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık’ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç’ı yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirecek. Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca’nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar ise Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.