Chloe Grace Morets

Chloe Grace Morets, “Mother/Android” isimli bilim kurgu filminde oynayacak

“Carrie: Günah Tohumu”, “Eğer Yaşarsam” ve “5. Dalga” gibi filmlerde aldığı roller ile adını geniş kitlelere duyurmuş Chloe Grace Morets, bir sonraki projesini belirledi. Oyuncu, bilim kurgu filmi “Mother/Android”in başrolünü üstlenecek. The Batman filminin senaryosunda Matt Reeves ile ortak çalışma yürüten ve aynı zamanda Netflix filmi “Project Power” filminin senaristliğini yapan Mattson Tomlin, yeni bir film için hazırlıklara başladı.

1920x1080 Chloë Grace Moretz Blonde Actress 1080P Laptop Full HD Wallpaper, HD Celebrities 4K Wallpapers, Images, Photos and Background

Mother/Android konusu

Chloe Grace Morets’ın “Georgia” karakterine hayat vereceği Mother/Android, Georgia ve erkek arkadaşı Sam’in, birlikte ülkelerinden kaçmaya çalışırken yaşadıklarına odaklanacak. Ülkede yapay zeka ile insanlar arasında büyük bir savaş çıkmıştır. İkili, çocuklarının doğumuna birkaç gün kala kendilerini No Man’s Land adında bir yerde mücadele verirken bulacaklardır. Yani çocukları doğmadan önce yapay zeka savaşından kaçıp kurtulmaları gerekiyordur.

Söylenenlere göre Mother/Android filmi, Tomlin için kişisel bir yapım olacak. Çünkü Mattson Tomlin’in ebeveynleri, Romanya devrimi sırasında çocuklarını güvende tutabilme mücadelesi verirken hayatını kaybetmişti. Tomlin, bu proje için de Matt Reeves ve Miramax ile birlikte çalışma yürütecek.

Filmin oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi gibi detaylar henüz bilinmese de önümüzdeki dönemde yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.