Close Enough 2. sezon onayını aldı

close enough

9 Temmuz 2020 tarihinden itibaren HBO Max kütüphanesinde yerini alan Close Enough animasyon dizisi, yeni sezon onayını çok geçmeden aldı.

Dizinin yaratıcısı J.G. Quintel, bu haberi resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla verdi. J.G. Quintel, sözlerini fazla uzatmadan dizinin ikinci sezon onayını aldığını belirtti.

Normalde seri, 2017’de TBS için hazırlanmıştır fakat daha sonra HBO Max’te yayımlanacağı duyurulmuştur. 8 bölümden ve her bölümü ortalama 20-25 dakikadan oluşan dizinin yapımcılığını Ryan Slater üstleniyor. Yapım şirketi Cartoon Network Studio olan dizinin yönetmek koltuğunda ise J. G. Quintel, Michael Colton, John Aboud isimleri bulunuyor. Seslendirme ekibi ise Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn ve Danielle Brooks gibi isimlerden oluşuyor.

Close Enough konusu

Dizi, 5 yaşındaki bir kız çocuğuna sahip, Los Angeles’ta ikamet eden bir çift ve onlarla birlikte yaşayan boşanmış arkadaşlarının gündelik yaşamlarında başlarından geçen olayları anlatıyor. Aynı zamanda artık 20’lerinde olmayıp 30’lu yaşlara ayak bastığını kabul etmeyen bir çiftin etrafında gelişen olayları anlatan dizi, “sürreal bir aile komedisi” olarak tanımlanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Miss Kobayashi’s Dragon Maid

Miss Kobayashi’s Dragon Maid animesi 2. sezonuyla geri dönüyor!

Sonraki
Acun Ilıcalı
mm

Acun Ilıcalı bir dijital yayın platformu mu kuruyor?