johnny deep

Waiting for the Barbarians fragmanı yayımlandı!

Yeni bir Johnny Depp filmi.

J.M. Coetzee’nin aynı adlı kült romanından Ciro Guerra’nın sinemaya uyarladığı Waiting for the Barbarians filminden ilk fragman yayımlandı.

J.M. Coetzee‘nin  kült romanından uyarlanan, bu yıl seyirci ile buluşacak olan Waiting for the Barbarians,  filminin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Ciro Guerra yer alıyor.

johnny depp

Filmin kadrosu ise bir o kadar zengin. Johnny Depp, Mark Rylance, Robert Pattinson, Gana Bayarsaikhan, David Dencik, Harry Melling, Greta Scacchi ve Sam Reid gibi başarılı oyuncular projede yer alıyor.

Filmin konusu:

Waiting for the Barbarians, imparatorluğu tehdit etmek için harekete geçen, geniş topraklara yayılmış bir imparatorluğun en ucundaki bölgede yaşayan Barbarlar ile onları bastırmak üzere gönderilen Albay ve emrindeki insanların karşı karşıya gelmesini konu ediniyor. Hayali bir imparatorlukta geçen roman, 1970’ler Güney Afrika’sının sosyal ve politik yaşamından esintiler taşıyor. Romandaki olaylar, o bölgede görevli Sulh Hâkimi’nin bakış açısından okuyucuya aktarılıyor.

Filmin yayımlanan ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla film haberi için http://seyrederiz.com‘u takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.