A Quiet Place 2

A Quiet Place Part 2’nin vizyon tarihi açıklandı!

A Quiet Place Part 2 4 Eylül 2020’de izleyicilerle buluşacak

20 Mart’ta vizyona girmesi planlanan ancak Koronavirüs salgını nedeniyle son anda ertelenen A Quiet Place Part 2 filminin ABD vizyon tarihi belirlendi.

İlk filmin de yönetmeni olan John Krasinski’nin yazıp yönettiği A Quiet Place Part 2‘nun 20 Mart’ta vizyona girmesi planlanıyordu ancak filmin vizyona girmesine kısa bir süre kala tüm dünyada Koronavirüs vakalarında artış yaşanması nedeniyle Paramount Pictures da son anda aldığı karar ile beraber filmi ertelemişti. O dönemde salgının ne şekilde ilerleyeceği bilinmediği için film için yeni bir vizyon tarihi belirlenmemişti ancak şimdi film için yeni bir vizyon tarihi belirlendi. Film 4 Eylül 2020’de vizyonda olacak.

A Quiet Place 2

John Krasinski‘nin hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrolünü Emily Blunt ile paylaştığı gerilim türündeki A Quiet Place filmi, 90 dakikalık süresine rağmen etkileyici atmosferiyle hafızalara kazınmış ve izleyiciye gerilim dolu dakikalar yaşatmayı başarmıştı.

Cillian Murphy ve Djimon Hounsou‘nun oyuncu kadrosunda dahil olduğu A Quiet Place Part 2’nun, hatırlayacak olursanız ilk filminde gördüğümüz yaratıkların nereden geldiğini açıklanmamıştı. Dünyanın nasıl bu hale geldiğini anlatmak yerine film, çapı daha da daraltarak olayları bir aile çevresinde izleyiciye aktarmıştı. Devam filmi ise ilk filmde izlediğimiz ailenin hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi anlatmaya devam ederken, bu gizemli yaratıkların ilk ortaya çıktığı dönemi ve dünyanın kaosa sürüklenmesini de sinemaya yansıtacak. Hikayenin geçmişine ışık tutacak bu bölümlerde John Krasinski de ilk filmdeki rolüyle geri dönecek.

A Quiet Place 2

4 Eylül 2020’de vizyona girecek A Quiet Place Part 2 yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi John Krasinski üstleniyor. John Krasinski’nin aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı devam filminin başrolünde ilk filmdeki performansıyla övgü toplayan Emily Blunt rol alıyor. İlk filmde hayatta kalmaya çalışan ailenin diğer üyelerini canlandıran Millicent Simmonds ve Noah Jupe da devam filminde karşımıza çıkıyor.

4 Eylül’de sinemalarda olacak filmin yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.