Chris Pratt ve Antoine Fuqua’yı tekrar bir araya getiren ‘Terminal List’, Amazon’da yer alacak!

71BAA423 607C 45F8 BF94 9D25821FEF4C

Chris Pratt, Jack Carr’ın çok satan romanından uyarlanan The Terminal List’in başrolü ve baş yapımcısı olarak televizyona dönüş yapıyor.

DE00C449 2B23 4777 8A73 3ADD0195329F

Dizi, Jack Carr’ın Terminal List romanından uyarlanacak

Chris Pratt ve Antoine Fuqua’nın başrolünü paylaşacağı Şubat ayında filizlenen Jack Carr’ın Terminal List adlı roman uyarlaması dizinin Amazon’da yayımlanacağı açıklandı.

Chris Pratt, Indivisible Pictures adı altında projede yer alacak ve baş yapımcı olacak. Antoine Fuqua ise Fuqua Films aracılığıyla yapımcılık yapacak ve bir ihtimal ile dizinin bir bölümünü yönetecek.

Yazar ve yönetmen olarak ise David DigGilio görev alacak.

Dizi; Amazon Stüdyoları, Civic Center Media ve MRC Television ortak yapımı olarak karşımıza çıkacak.

6EAA846B 67C8 45CA 8665 CEBE2C770A6D

Dizinin konusu nedir?

Bu donanma draması, donanma askerlerinin yüksek profilli gizli bir görev sırasında pusuya düşürülmesinden sonra baş karakterimiz James Reece’yi (Chris Pratt) izliyor. Reece, etkinliğin çelişkili hatıraları ve suçluluğu hakkındaki sorularla ailesine geri döner. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece sadece hayatını değil, sevdiklerinin hayatlarını da tehlikeye atan karanlık güçleri keşfeder.

Chris Pratt ile Antoine Fuqua tekrar bir arada!

“Terminal Lists”, Fuqua’nın yönettiği ve Pratt’ın oynadığı 2016 yapımı “The Magnificent Seven” filminin yeniden çevrimi sonrası, ikiliyi yeniden aynı projede buluşturuyor.

Bu proje ayrıca, “Everwood” ve NBC’nin “Parks and Recreation” gibi gösterilerinde başrol oynadığı rollerle, komedi performansları sergileyen Pratt için TV’ye dönüş anlamına geliyor. Son zamanlarda yüksek bütçeli ve büyük “Guardians of the Galaxy” ve “Jurassic World” gibi yapımlardaki performanslarıyla tanınan Pratt, Son olarak gişe rekorları kıran “Avengers: Endgame”de yer almıştı.

Antoine Fuqua, USA Network için daha önce “Shooter”, CBS için ise “Training Day” filmlerini çekti ve bu filmlerde, yapımcılık deneyimini de yaşadı. Ayrıca, Fox dizisi “The Resident”ın yürütücü yapımcısı olarak projede yer alıyor.

Fuqua, daha çok başarılı bir yönetmen olarak tanınıyor. Daha önce, Denzel Washington’a Akademi Ödülü kazandıran “Training Day“, “The Equalizer“, “Olympus Has Fallen” ve “Southpaw” gibi filmleri yönetti.

Guardians of the Galaxy ve Jurassic World serileriyle tanınan Chris Pratt The Terminal List’in başrolünde yer alacak

Amazon’ da yayımlanacak bu dizinin yayın tarihiyle ilgili ise şimdilik bir bilgi bulunmamakta.

Total
0
Shares
Önceki
scream
mm

Scream geri dönüyor

Sonraki
cursed

Netflix’in yeni yapımı Cursed