Thor: Love and Thunder çekimleri 2021’de başlayacak

thor: love and thunder

Chris Hemsworth, Thor: Love and Thunder’ın prodüksiyon durumuna değindi ve Marvel filminin 2021’in başlarında çekime başlayacağını doğruladı. Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Thor karakterini Chris Hemsworth; Valyrie karakterini Tessa Thompson; Jane Foster’ı ise Natalie Portman canlandıracak.

thor

Thor: Love and Thunder ne zaman?

Chris Hemsworth, filmin prodüksiyonunun Ocak 2021 tarihinde Avustralya’da başlayacağını doğruladı. Hemsworth, Thor’un ekranlardaki bir sonraki büyük macerasını bekleyen hevesli hayranları için geri dönüp “farklı bir şey” sunma heyecanını şu sözlerle ifade etti:

“Çok heyecanlı, farklı bir şey yapmaya çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Biliyorsunuz ki son üç film, sınırları kesinlikle zorladı ve karakterin farklı versiyonlarını yarattı. Şimdi ise insanlar bazı dramatik değişiklikler bekliyor. Yani, işimizi bu anlamda kestik.”

Hemsworth; daha sonra filmin, Yönetmen Taika Waititi’nin dönüşünü nasıl göreceği hakkında iddialarda bulunarak yönetmenin şu anda senaryo üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu açıkladı. MCU’dan tanıdığımız Tessa Thompson ve Thor unvanını almak için Jane Foster olarak yeniden karşımıza çıkacak Natalie Portman da dahil olmak üzere “fantastik bir dizi aktörle” çalışmaktan duyduğu heyecanı da ifade etti.

Filmin Marvel Studios prodüksiyonu zaten devam etmekteydi ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Film, 11 Şubat 2022 tarihinde gösterime girecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
to the lake

To The Lake 2. sezon olacak mı?

Sonraki
wander darkly

Wander Darkly fragmanı yayımlandı