Zazie Beetz, Bullet Train kadrosuna katıldı

zazie beetz bullet train

Brad Pitt’in başrolünde bulunduğu “Bullet Train” filminin kadrosuna bir isim daha katıldı. “Joker”, “Deadpool 2”, “Atlanta” gibi yapımlarda yer almış Zazie Beetz, Sony’nin aksiyon gerilim filminin kadrosuna katıldı.

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Zazie Beetz’in hangi karaktere can vereceği bilinmiyor. Filmde Brad Pitt ve Zazie Beetz’in dışında; “The Kissing Booth” filmi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry‘nin de bulunacağını öğrenmiştik.

brad pitt bullet train

“Bullet Train” konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı gibi ayrıntılar hâlâ belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
chris pratt

Chris Pratt, Thor: Love and Thunder’da oynayacak

Sonraki
alex landi walker

Alex Landi, Walker kadrosuna katıldı