across the river and into the trees

Across The River And Into The Trees filminin çekimleri, gelecek ay başlayacak

Ernest Hemingway’in aynı adlı romanından uyarlanan uzun metrajlı film “Across The River And Into The Trees” filminin çekimleri, gelecek ay başlayacak. Filmin başrolünde, “Spotlight” ve “Ray Donovan” yapımlarının yıldızı Liev Schreiber bulunuyor. Aynı zamanda İtalyan aktris Matilda De Angelis, Laura Morante, Javier Camara ve Giancarlo Giannini yer alıyor.

Özel olarak finanse edilen filmin yapımına, önümüzdeki ay Venedik ve çevresinde COVID-19 yönergeleri kapsamında başlanacak. Proje, İtalyan vergi kredisi ve Veneto bölgesi desteğine sahip. Aynı zamanda TIFF 2020 sanal pazarında, The Exchange aracılığıyla alıcılara tanıtılacak.

Yönetmen koltuğunda Paula Ortiz’in oturduğu filmin senaryosu, Peter Flannery tarafından kaleme alınıyor.

“Across The River And Into The Trees” filminin konusu

Altı kez Altın Küre’ye aday gösterilen Schreiber, II.Dünya Savaşı’ndan hemen sonra İtalya’da görev yapan Amerikalı bir subay olan Albay Richard Cantwell’i canlandıracak. Ayrıca ölümcül hastalığının haberiyle karşı karşıya kalacak. Albay, hafta sonunu sessiz bir yalnızlık içinde geçirmeye karar verir. Basit bir ördek avı gezisini ve Venedik’teki eski uğrak yerlerini ziyaret etmeyi kolaylaştırmak için askeri bir şoföre haber verir. Planları çözülmeye başladığında genç bir kontesle tesadüfi bir karşılaşma, içindeki yenilenme umudu yakmaya başlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.