Cherry filminden yeni poster yayımlandı

mm
Cherry

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu Apple TV+ filmi “Cherry“den yeni bir poster yayımlandı. Filmin yönetmenliğini, birçok başarılı yapıma imza atmış olan Russo kardeşler oturuyor.

Cherry

2019’un Mart ayında Russo kardeşler, “Avengers: Endgame”den sonra Tom Holland ile bir kez daha çalışacaklarını duyurmuştu. Joe ve Anthony Russo, filmin yönetmen koltuğunda otururken aynı zamanda yapımcılığı da üstleniyorlar. Filmin senaryosu ise Jessica Goldberg tarafından kaleme alınıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in “The Devil All The Time” filminde bulunmuş Tom Holland, “Red Band Society” ve “Wayne” gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, “It” filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve “The Devil All The Time” filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

Tom Holland Cherry Movie Wallpaper, HD Movies 4K Wallpapers, Images, Photos and Background

 

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Cherry ne zaman yayımlanacak?

Filmin 1 Ocak 2020 tarihinde Apple TV+ üzerinden yayımlanması bekleniyordu. Ancak prodüksiyonda yaşanan gecikme ve tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden daha ileri bir tarihe ertelenmişti. Film, 12 Mart 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Can Yaman
mm

Can Yaman, Sandokan dizisinin başrolü oldu

Sonraki
Ready Player Two
mm

Ready Player Two filminin çalışmalarına başlandı