Can Yaman

Can Yaman, Sandokan dizisinin başrolü oldu

Can Yaman, bir sonraki dizi projesini belirlerdi. Bir süredir gündemden düşmeyen ünlü oyuncu, bu kez bir İtalyan yapımının başrolünde olacak ve bir korsan karakterine hayat verecek. Oyuncu, haberi kişisel Instagram hesabından “Şimdi Sandokan İtalya için hazırlanıyoruz. Kocaman öpücükler.” notu ile yapmış olduğu bir paylaşım ile takipçilerine duyurdu.

Can Yaman

Can Yaman’ın yeni rolü hakkında bilinenler

Yapılan duyurulara göre ünlü oyuncu, bir korsanı canlandıracak. Sandokan dizisi, Emilio Salgari’nin aynı adlı romanlarından uyarlanarak hazırlanacak. Dizi, aynı romanlardan uyarlanmış olan 1976 yapımı mini bir dizinin yeni uyarlaması olarak da seyirciye sunulacak. Sandokan’ın uyarlanacağı açıklanan kitapların öyküsü 19. yüzyıl civarlarında geçiyor ve Güney Doğu Asya topraklarındaki koloni güçleri ile savaşmakta olan korkusuz bir korsanı konu alıyor.

Merakla beklenen dizinin yapımcılığını Devils ve Lux Vide üstleniyor. Senaryosu Alessandro Sermoneta ve Davide Lantieri ikilisi taradından kaleme alındı. Aynı zamanda çekimlerine 2021 yılında başlanacağı açıklanan dizide Can Yaman’a Luca Argentero da eşlik edecek. Ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki dönemde ayrıntıların duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.