Ready Player Two

Ready Player Two filminin çalışmalarına başlandı

Steven Spielberg‘ün Başlat: Ready Player One kitabından yola çıkarak çektiği aynı adlı film, 2018 yılında vizyona girmişti. Eleştirmenler ve seyircilerden genel olarak olumlu geri dönüşler alan Başlat: Ready Player One, Steven Spielberg’ün son 10 yıldaki en iyi açılış yapan filmi olmuştu.

Bunun üzerine romanın yazarı Ernest Cline’da filmin gişe başarısının ardından hayranlarını sevindirerek Facebook üzerinden düzenlenen bir etkinlik sırasında ikinci kitap için çalışmalara başladığını resmen duyurmuştu. Bugün ise 2. kitabı 24 Kasım’da piyasaya sürülen yapımın yeni filmi Ready Player Two için çalışmalara başlandığı duyuruldu.

Ready Player Two

Ready Player Two konusu

Kasım ayında yayımlanan ikinci kitabın hikayesi şöyle: OASIS’in kontrolünü James Halliday’den devralan Wade Watts, beklenmedik bir görev daha bulur. Halliday’ın gizlediği başka bir Easter Egg vardır. Bu da bulunduğu takdirde OASIS’i daha çekici kılacak olan devrimsel nitelikteki, Wade’in ise hayallerinin bile ötesinde olan bir teknolojidir.

Kitap ayrıca yeni bir düşmandan da bahsetmekte. Bu isimsiz düşman, Halliday’ın son macerası için milyonları öldürmeyi de göze almıştır. OASIS’in ve gerçek dünyanın tehlikeye girmesi yüzünden Wade ve arkadaşları yeni bir maceraya koyulur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.