charlie kaufman

Charlie Kaufman’ın yeni filmi Thinking of Ending Things, 4 Eylül’de Netflix’te yayımlanacak

Charlie Kaufman’ın yeni filmi I’m Thinking of Ending Things, 4 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Oscar ödülü kazandığı Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Being John Malkovich, Adaptation filmlerinin senaryo yazarı aynı zamanda Synecdoche, New York ve Anomalisa filmlerinin yönetmenliğini yapan Charlie Kaufman; Toni Collette, Jesse Plemons, Jessie Buckley, David Thewlis gibi isimleri bir araya getirecek yeni filmi I’m Thinking of Ending Things.

Ian Reid‘in Türkçeye Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum adıyla çevrilen psikolojik gerilim türündeki romanından uyarlanan I’m Thinking of Ending Things 4 Eylül’de Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluşacak. Film kız arkadaşını ailesi ile tanıştırmaya götüren Jake ile onu terk etmeyi düşünen kız arkadaşının arasındaki ilginç olayları ve çiftin ani bir güzergâh değişikliği yapması sonucu korku dolu yolculuğunu konu alıyor. Gerilim-korku türünde ilk kez ortaya bir film koyacak Kaufman’ın ilgi çekici bu hikâyeyi nasıl işleyeceği de oldukça merak konusu.

charlie kaufman

Filmde Jake karakterini Breaking Bad ve Fargo gibi yapımlarda tanıyabileceğimiz Jesse Plemons canlandırırken, Jake’in kız arkadaşını ise Taboo, Wild Rose ve Beast yapımlarından dikkatimizi çeken Jessie Buckley hayat veriyor. Toni Collette ve David Thewlis ise filmde Jake’in ebeveynleri rollerini üstleniyor.

Film ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.