The Old Guard’dan yeni fragman yayımlandı!

mm
The old guard

Netflix orijinal yapımı The Old Guard’ın ilk fragmanı yayımlandı

Başrolünde Charlize Theron‘un bulunduğu Netflix’te yayımlanacak olan fantastik aksiyon türündeki “The Old Guard” filminin ilk fragmanı geçtiğimiz ay yayımlanmıştı ve şimdi de merakla beklenen filme günler kala yepyeni bir fragman geldi.

Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik eden film 10 Temmuz 2020 tarihinde Netflix platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

The Old Guard

The Old Guard konusu ve oyuncu kadrosu:

Mitolojik ögelerden beslenen ve bir grafik roman uyarlaması olan The Old Guard, bu yaza damgasını vuracak aksiyon filmlerinden biri olacak gibi görünüyor. Ölümsüzlerin hikayesini anlatan film, 10 Temmuz’da Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu alıyor. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşması. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması, bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükleyecek.

Merakla beklenen filmin baş rolünde Charlize Theron bulunuyor. Kadroda ona Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler eşlik ediyor.

Merakla beklenen filmin geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
charlie kaufman

Charlie Kaufman’ın yeni filmi Thinking of Ending Things, 4 Eylül’de Netflix’te yayımlanacak

Sonraki
99522635 B70A 42DE A756 022713026022

My Senpai is Annoying mangası animeye uyarlanacak!