Charlie Cox

Charlie Cox, Kin dizisinin kadrosuna katıldı

Daredevil dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Charlie Cox, yeni bir dizi projesi ile izleyici karşısına çıkacak. Ünlü aktör, İrlanda’daki RTÉ kanalı ve Viaplay isimli dijital platform için hazırlanan “Kin” dizisinin kadrosuna katıldı.

Peter McKenna ve Ciaran Donnelly tarafından oluşturulan dizinin yönetmen koltuğunda Diarmuid Goggins oturuyor. Dublin ve çevresinde ana çekimlerine başlanan dizinin yapımını ise Bron Studios ve Headline Pictures üstleniyor.

Charlie Cox

“Kin” konusu

Dizinin senaryosu henüz net bir şekilde duyurulmadı ancak birkaç detay açıklandı. Dublin’de yaşayan kurgusal bir ailenin, kendilerini bir çete savaşının içinde bulmaları, süregelen kırılmaz kan ve aile bağlarının mercek altına alınacağı biliniyor.

Oyuncu kadrosunda; ünlü aktör Charlie Cox, “Game of Thrones” ve “Peaky Blinders” dizilerinin yıldızlarından Aidan Gillen, “Spider-Man: Far From Home” filmi ile bilinen Clare Dunne , “Outlander” dizisi ile tanınan Maria Doyle Kennedy, “Guardians of the Galaxy” filmi ile bilinen Emmett Scanlan, Sam Keeley, Ciarán Hinds gibi isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.