we are who we are

We Are Who We Are 2. sezon olacak mı?

Luca Guadagnino‘nun yeni HBO dizisi “We Are Who We Are” geçtiğimiz Eylül ayında izleyiciler ile buluştu. Dizi,
kısa bir sürede fazlasıyla ilgi topladı. Yayımlanan 8 bölümün ardından ise izleyiciler, yeni bir sezonun gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladılar.

we are who we are

“We Are Who We Are” konusu

Dizi, İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki genci odağına alıyor. Aynı zamanda bu iki gencin; dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunlarının hikayesi anlatılıyor. 14 yaşındaki Fraser Wilson, evinden ayrılarak İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

“We Are Who We Are” 2. sezon gelecek mi?

Luca Guadagnino, bugün dizi ile ilgili bir açıklama yaptı. Dizi, her ne kadar şu ana kadar HBO ve Sky’dan ikinci sezon için onay almamış olsa da Luca Guadagnino, dizinin yeni bir sezon için istekli olduğunu söyledi. Daha önce yaptığı bir söyleşide, bu dünyaya geri dönüp hikayeyi devam ettirmek istediğini belirten Guadagnino, şimdiden 2. sezon için hazırlıklara başladıklarını da açıkladı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.