wonder woman 1984 seyrederiz 1 scaled

Wonder Woman 1984 HBO Max’te yayımlanacak

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile başlayan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra ilk solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen “Wonder Woman 1984” çizgi romanından uyarlanan filmi, bu zamana kadar birçok kez ertelendi. Bugün ise filmin ne zaman ve nerede izleyici karşısına çıkacağı açıklandı.

Wonder Woman

Wonder Woman 1984 filmi ne zaman çıkacak?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden sinema dünyası, bu yıl büyük bir kayıp yaşadı ve birçok film dijital platformlara geçiş yaptı. Bazıları da 2021 yılının yazına ya da 2022 yılına ertelendi. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu bu film de dijital platformlara geçen filmlerden biri oldu. Film, 25 Aralık 2020’de hem sinemalarda vizyona girecek hem de HBO Max’te yayımlanacak.

Wonder Woman 1984 konusu

Film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen bağımsız bir hikâye anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.